Kuidas seada kodukontoris tööajale piirid?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 27.04.2022 - 27.04.2022 Registreerimise lõpp: 10.04.2022 Kestvus: 3 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 209 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Online-koolitus: Kuidas seada kodukontoris tööajale piirid?

Tööajale piiride seadmine on kodukontoris töötamise üks suurimaid väljakutseid. Piirid töö ja vaba aja vahel on hägustunud, teeme permanentselt tööd, me ei ole kunagi kontoris, aga oleme kogu aeg tööl. Kui suurem produktiivsus saavutatakse tavapärasest rohkemate töötundide arvelt, võib see aga põhjustada vaimse heaolu langust, läbipõlemist ning töölt lahkumist.

Kuidas ennast õigel ajal töövõrgust lahti ühendada? Kuidas seada endale selged piirid? Mida saab selleks inimene ise ära teha ja millised kokkulepped tuleks sõlmida kolleegidega? Mida saab ettevõte teha, et vähendada töötajate ületöötamist?

Koolituse eesmärk on anda praktilisi nõuandeid, kuidas tagada kodukontoris tööajast kinni pidamine.

Koolituse läbinu suudab kodukontoris efektiivselt oma aega juhtida, teab, kuidas tagada tööajast kinni pidamine ja oskab vältida ületöötamist.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne neliteist päeva.

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:50 - 10:00

Kuidas seada kodukontoris tööajale piirid?


10:00 - 12:00

  • Miks me ei suuda kodukontoris tööajale selgeid piire seada?
  • Mis takistab pauside tegemist ning töötamise lõpetamist?
  • Miks me naudime ja vihkame korraga töö tegemist?
  • Kuidas vältida kodus tekkivat töönarkomaaniat?
  • Kuidas oma aega tulemuslikumalt juhtida?
  • Millised kokkulepped iseendaga aitavad tööajale piirid seada?
  • Millised kokkulepped kolleegidega aitavad tööaja piiritlemisele kaasa?
  • Kuidas nendest kokkulepetest kinni pidada?
  • Mida saab ettevõte ära teha, et vähendada kodukontoris ületöötamist?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtte ja asutuse juhid, keskastmejuhid, personalijuhid, projektijuhid, spetsialistid, kõik teised kodus töötavad inimesed, kes väärtustavad tugevat vaimset vormi ja kõrget töövõimekust.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 3 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Eveli Reitelmann

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi