Kuidas toime tulla vähese enesekindluse ja toksilise enesekriitikaga?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 05.11.2020 - 05.11.2020 Registreerimise lõpp: 03.11.2020 Kestvus: Asukoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn) Hind: 169 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 4. novembrini Soodushind: 119 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Kuidas toime tulla vähese enesekindluse ja toksilise enesekriitikaga?

Koolitus toimub saalis, kuid soovi korral on võimalik osaleda ka veebis otseülekande vahendusel ning küsida reaalajas esinejatelt küsimusi. Hind on mõlemal juhul sama.

Süü- ja ebapiisavuse tunne, alaväärsus ja mürgine enesekriitika niidavad jalust paljusid, võtavad ära enesekindluse ning julguse proovida. Need takistavad eesmärkide poole liikumist, rahuldavate inimsuhete loomist, lõõgastumist ja elu nautimist.

Enesehinnang on meie subjektiivne hinnang oma võimetele ja väärtuslikele omadustele. Enesekindlus kujuneb enesehinnangu alusel. Liigne enesekriitika viitab madalale enesehinnangule ja vähesele enesekindlusele. Kuidas peatada negatiivne sisekõne iseenda sees?

Koolituse eesmärk on anda praktilisi juhiseid, kuidas teadlikult hakata tõstma enesehinnangut ning suurendada seeläbi enesekindlust.

Koolituse läbinu teab võtteid, mille abil on võimalik õppida iseennast väärtustama ning aidata ka põhjendamatult madala enesehinnanguga kolleegi.

Advertisement banner

Programm

Registreerimine ja kohv koos suupistetega


09:30 - 10:00

Kuidas toime tulla vähese enesekindluse ja toksilise enesekriitikaga?


10:00 - 12:00

  • Kuidas ära tunda ebaadekvaatselt madalat enesehinnangut?
  • Kuidas sellega toime tulla ning lõpetada negatiivne sisekõne?
  • Kuidas saada jagu toksilisest enesekriitikast?
  • Milliste praktiliste sammude abil on võimalik suurendada enesekindlust?
  • Enesehoolivus vs enesesüüdistamine

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtte ja asutuse juhid, keskastmejuhid, personalitöötajad, meditsiinitöötajad, spetsialistid ja kõik inimesed, kes väärtustavad tugevat vaimset vormi ning kõrget töövõimekust.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2,6 AT. Interaktiivne loeng, auditooriumi kaasatus ja praktilised harjutused. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.

Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Mari Teppo, sündmuste produtsent

Toitlustus:

Jah

*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.