Kuidas läbi tunnustamise tõsta töötaja töövõimekust?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 06.06.2022 - 06.06.2022 Registreerimise lõpp: 10.05.2022 Kestvus: 3 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 209 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Online-koolitus: Kuidas läbi tunnustamise tõsta töötaja töövõimekust?

Mida rohkem tunnevad töötajad end vajaliku ja hinnatuna, seda kvaliteetsemat ja paremat tööd nad teha tahavad. Kui töötaja annab endast parima, kuid sellele ei pöörata mingit tähelepanu, mõjub see töövõimekusele rüüstavalt.

Tööandjad eeldavad sageli, et on täiesti normaalne, kui töötaja teeb oma palga eest korralikult tööd. Kuid tunnustus hea töö eest lisab enesekindlust ja uhkust tehtu üle. See motiveerib veelgi rohkem panustama ning proaktiivselt edasi liikuma.

Erinevad uuringud on näidanud, et tunnustamine töökohal loob heaolu- ja turvatunnet ning parandab ka vaimset tervist. Lisaks on tunnustust saanud töötajad oma töö ja töökohaga rohkem rahul ning tööalaselt motiveeritud.

Koolituse eesmärk on anda praktilised teadmised sellest, kuidas mõjusalt tunnustada oma töötajaid ja kolleege ning seeläbi tõsta nende motivatsiooni, heaolutunnet ning töövõimekust.

Koolituse läbinu mõistab tunnustamise vajalikkust organisatsioonis ning teab, kuidas seda igapäevaselt kõige paremal moel rakendada.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne neliteist päeva.

Advertisement banner

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:50 - 10:00

Kuidas läbi tunnustamise tõsta töötaja eneseusku ning heaolutunnet?


10:00 - 12:00

 • Ave-Gail Kaskla-Kuprys

  Ave-Gail Kaskla-Kuprys

  Töö- ja organisatsioonipsühholoog, kriisinõustaja, koolitaja, A-G Projekt OÜ omanik ja tegevjuht

 • Tunnustamine - mõistena arusaadav, tegevusena raketiteadus
 • Kuidas tunnustada nii, et see ei muutuks tapeediks või sõnakõlksuks?
 • Milline on siiras tunnustamine?
 • Kuidas tunnustada nii, et sel oleks motiveeriv ning rahulolu pakkuv mõju?
 • Tunnustamise väljakutsed virtuaalses töömaailmas
 • Erinevad inimtüübid - kas tunnustada avalikult või privaatselt?
 • Kuidas muuta tunnustamine harjumuspäraseks?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtete ja organisatsioonide juhid, keskastmejuhid, projektijuhid, tiimijuhid, personalijuhid, spetsialistid ja teised, kes soovivad täiustada oma tunnustamisoskust.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 3 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Eveli Reitelmann

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi