Maksumuudatused Rootsis tegutsevatele Eesti ettevõtetele

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 13.05.2021 - 13.05.2021 Registreerimise lõpp: 12.05.2021 Kestvus: Asukoht: Online-koolitus Hind: 149 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 12. maini Soodushind: 119 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Maksumuudatused Rootsis tegutsevatele Eesti ettevõtetele

1. jaanurist 2021 jõustus Rootsis uus maksumuudatus, mis puudutab eelkõige Eesti ettevõtetest tööandjaid, kes tegutsevad Rootsis ja nende töötajaid. Lisaks ka sealseid kohalikke ettevõtteid, kes ostavad teenuseid sisse välismaa ettevõtetelt, kellel puudub F-maksuregistreering.

Muudatusest tulenevalt peavad Eesti ettevõtted Rootsis tegutsedes edaspidi taotlema ettevõttele F-maksuregistreeringu ja registreerima ennast tööandjaks. See toob omakorda kaasa terve hulga vajalikke registreeringuid ja kohustusi nii tööandjale kui ka Rootsi lähetatud või seal viibivatele töötajatele. Kehtivad ka erandid nendele ettevõtetele, kes osutavad teenuseid lühiajaliselt ja kelle tööjõud viibib Rootsis piiratud aja jooksul.

Koolituse eesmärk on anda ülevaade Rootsi uutest maksumuudatustest.

Koolituse läbinu teab, millised registreeringud on vajalik teha ja millised kohustused sellega kaasnevad välismaa ettevõtetele. Lisaks saab teada, millised toimingud on vajalik teha töötajate osas.

Praktilisi teadmisi jagab 1Offife Grupi finantsjuht ja 1Office Sweden AB juhatuse liige Mailika Hindrikson Muru.

Advertisement banner

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:45 - 10:00

Maksumuudatused Rootsis tegutsevatele Eesti ettevõtetele


10:00 - 12:00

Maksumuudatused Rootsis tegutsevatele Eesti ettevõtetele

  • Mis on muutunud välismaa ettevõtete jaoks võrreldes varasemaga?
  • Millised on erandid ja millistel juhtudel neid saab kasutada?
  • Vajalikud registreeringud välismaa ettevõtetele
  • Töötajate enda kohustused Rootsis töötamisel või lähetusel viibimisel
  • Ülevaade peamistest maksudest mis puudutab maksumuudatust
  • Kohustuslikud deklaratsioonid ja tähtajad

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Koolitust on oodatud kuulama kõik Eesti ettevõtete juhid, projekti- ja finantsjuhid ning raamatupidajad, kes juba tegutsevad või soovivad alustada oma tegevusega Rootsis. Koolitus on sobilik ka Rootsi lähetatud või seal töötavatele töötajatele.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2,6AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Osalejad saavad personaalselt vastused enda küsimustele.
Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus.
Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.
Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Mari Teppo, sündmuste produtsent

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.