Miks on praegu kõige õigem aeg Hispaaniasse investeerida?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 13.04.2021 - 13.04.2021 Registreerimise lõpp: 13.04.2021 Kestvus: 3 AT Asukoht: online koolitus Hind: 149 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 12. aprillini Soodushind: 99 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Kõrvetav päike, sillerdav helesinine meri, kokteilid isikliku basseini ääres – need kõik on märksõnad, mis sobivad iseloomustama elu Hispaanias. See kõik võib olla ka Sinu reaalsus, kuid kindlasti tekib Sul küsimus, millega Hispaanias peale päikese võtmise ja rannas pleesitamise veel tegeleda?

Käesolev kriis on Hispaaniale mõjunud karmilt, kuid juba sügisest ennustatakse turismi tagasitulekut ja majanduse elavnemist. Praegusel hetkel on just täpselt õige aeg Hispaaniasse investeerida ning teha unistused teoks. Paljud ettevõtted rannikualadel on müügis erakordselt madalate hindadega – osta endale oma restoran või juuksurisalong koos kogu inventariga võileiva hinnaga. Samuti on kinnisvarahinnad tugevas languses ning turule on tekkinud ka erakordselt palju järelmaksuvõimalusega kinnisvara.

Koolituse eesmärk: on julgustada Hispaaniast unistajatel see täide viia. Jagada ümberasujatele olulist informatsiooni vajalikest toimingutest.

Koolituse läbinud teab: Millised bürokraatlikud toimingud on kolimiseks vajalikud, millised on levinuimad ettevõtlusvormid, põhilised maksukohustused, kuidas luua või osta valmisettevõte, missugune on pensionisüsteem.

Advertisement banner

Programm

Koguneme vebinariruumis


13:50 - 14:00

Miks on praegu kõige õigem aeg Hispaaniasse investeerida?


14:00 - 16:00

 • Kuidas Eesti kodanik saab Hispaaniasse kolida?
 • Hispaanias ettevõtlusega tegelemine – OÜ või FIE
 • Ettevõtluse vormid Hispaanias: plussid ja miinused, maksustamine
 • Hispaania maksusüsteem
 • Kuidas saab Eesti kodanik Hispaanias ettevõtte luua?
 • Täpne juhend äriühingu asutamiseks Hispaanias: nõuded, dokumentatsioon
 • Registreerimisprotsess
 • Milliseid dokumente on vaja Eestist hankida?
 • Tööluba Hispaanias
 • Mitteresidendi maksukohustused
 • Maksude deklareerimine
 • Traspaso – juba olemasoleva ettevõtte ost? Kuidas, kuhu ja mida osta? Põhiprobleemid.
 • Hispaania pension. Kuidas Eesti kodanik seda saab?
 • Vajalik paberimajandus – NIE, residentsus, haigekassakaart jms.

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Raamatupidajad, finantsjuhid, ettevõtete juhid, ettevõtjad, personalitöötajad ning kõik teised teemast huvitatud isikud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 3 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus, kõik osalejad saavad personaalselt enda  küsimustele vastused.
Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus.
Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.

Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.
Kui valitsus keelab covidi leviku tõttu kogunemised, viiakse koolitus veebi ning osalemistasu jääb samaks.

Projektijuht:

Oksana Kabrits

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.