Aktuaalsed töövaidlused ning nende vältimine

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 27.09.2022 - 27.09.2022 Registreerimise lõpp: 26.09.2022 Kestvus: 3 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 209 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 26. septembrini Soodushind: 149 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Online-koolitus: Aktuaalsed töövaidlused ning nende vältimine

Keerulises majandusolukorras on ka rohkem töövaidlusi, paljusid neist on aga võimalik ennetada. Töösuhete korral on äärmiselt oluline, et kõik dokumendid oleksid tööandja vaatest korrektselt vormistatud. Hooletus ja ebapiisav pädevus töösuhete korraldamisel võib tööandjale lõpuks väga kulukaks osutuda. Koolitusel käsitleb lektor põhjalikult viimaseid aktuaalseid töövaidlusi ja nende lahendeid ning annab nõu, kuidas selliseid standardolukordi vältida.

Koolituse eesmärk on anda osalejatele põhjalikud teadmised kõige aktuaalsematest töövaidlustest ja nende lahenditest. Prof. Gaabriel Tavits annab nõu, kuidas erinevaid töövaidlusi vältida. Käsitlemist leiavad muu hulgas teemad: töökohustuste kindlakstegemine ning kuidas töökohustuste rikkumist korrektselt tõendada, kuidas tuleb toimida töölepingu erakorralisel ülesütlemisel, millised nõuded on tööandjapoolsele hoiatusele ja paljud teised teemad.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne 14 päeva.

Advertisement banner

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:50 - 10:00

Aktuaalsed töövaidlused ning nende vältimine


10:00 - 12:00

 • Gaabriel Tavits

  Gaabriel Tavits

  Tartu Ülikool, töö- ja sotsiaalhooldusõiguse professor; õigusteaduskonna direktor

 • Töötaja kohustused, nende rikkumine- kuidas kohustuse rikkumist tõendada?
 • Töötaja poolt kahju tekitamine- selle tõendamine ja sissenõudmine
 • Töölepingu erakorraline ülesütlemine töötaja algatusel – millal saab töötaja töölepingut erakorraliselt ülesse öelda?
 • Mis on tööandjapoolne töökohustuste oluline rikkumine?
 • Kui tööandjapoolset töölepingu olulist rikkumist ei esine, mis saab töölepingu ülesütlemisest?
 • Töölepingu erakorraline ülesütlemine tööandja algatusel- missuguseid protseduurilisi nõudeid tuleb järgida? Mis saab, kui kirjalikult ei ole põhjendatud ülesütlemist?
 • Tööandjapoolne hoiatus- on see vajalik?
 • Missugustele tingimustele peab hoiatus vastama, mida peab hoiatus sisaldama?
 • Töötasu maksmisega viivitamine kui oluline rikkumine

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Personalijuhid, personalispetsialistid, raamatupidajad, tööandjad, ettevõtete juhid, juristid, töövahenduse ja renditööga tegelevad ettevõtted ja kõik teised teemast huvitatud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 3 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Eveli Reitelmann

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi