Üldinfo

Toimumise kuupäev:
26.01.2022
Registreerimise lõpp:
25.01.2022
Asukoht:
Online-koolitus
Hind: LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA
199 € + km

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. 

Koolitus annab 2,8 TP (inseneri täiendõppe punkti).

Vead teede projekteerimisel ja selle ehituse erinevates etappides, on suureks kuluallikaks tööde teostajale ning peavaluks tellijale. Kuidas näha varakult läbi projekteerimisvead ja ennetada ehitusvigu? Millised on sagedasemad komistuskohad?

Praktilise koolituse eesmärk on õppida ära tundma teedeehituses esinevaid peamisi probleeme ning jagada soovitusi juba tekkinud murekohtade lahendamiseks.

Koolituse läbinu teab teedeehituses levinud projekteerimis- ja ehitusvigu ning kuidas neid vältida.

Koolitus on suunatud tegutsevatele ehitusinseneridele.

Praktilisi teadmisi jagab teede ja sildade omanikujärelevalve insener ning inseneride koolitaja Rene Pruunslid.

Advertisement banner

Programm

09:45 - 10:00

Kogunemine veebikeskkonda

10:00 - 12:00

Teedeehituses levinud ehitus- ja projekteerimisvead ning kuidas neid vältida

  • Rene Pruunsild

    Rene Pruunsild

    Teede ja sildade omanikujärelevalve insener ning inseneride koolitaja

  • Projekteerimise puudujäägid ja tagajärjed
  • Eeluuringute vajalikkus
  • Vead erinevatel tee-ehituse etappidel
  • Ajakriitilisus
  • Liigsed riskid

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Webinar
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Ehitusinsenerid, teedeehituse projekti- ja objektijuhid, ehitusfirmade juhid, ehitusjärelevalvega tegelevad inimesed ja kõik teised teemast huvitatud isikud.
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2,6 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Mari Teppo, sündmuste produtsent
Toitlustus:
Ei
*Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.