Isikuandmed- kuidas maandada võimalikke riske praktikas?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 08.05.2024 Registreerimise lõpp: 02.04.2024 Kestvus: 5 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 239 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 7. maini Soodushind: 169 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Online-koolitus: Isikuandmed- kuidas maandada võimalikke riske praktikas?

Ettevõtlus järjest enam digitaliseerib, teisalt isikuandmete töötlemisele ja kaitsele on kehtestatud kõrged nõuded. Rikkumiste vältimiseks ehk andmete kohaseks kaitsmiseks, ning seeläbi ka klientide, töötajate ja tööandja kaitseks, on oluline, et ettevõtja pööraks andmekaitsele tähelepanu, paneks paika selged piirangud, reeglid ja juhised.

Põhjaliku õppepäeva eesmärk on anda praktilise väärtusega ning reaalselt ellurakendatavaid teadmisi, soovitusi ning oskusi isikuandmete valdkonnas enamlevinud eksimuste ja puuduste pinnalt.

Koolituse läbinu oskab hinnata oma organisatsiooni hetkeolukorda ja puuduseid andmekaitse valdkonnas ning koostada edasise tegevusplaani.

Koolituse viib läbi isikuandmete kaitse valdkonna ekspert Andres Ojaver.

Hinna sisse kuulub koolituse järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.

Advertisement banner

Programm

08.05.2024

Isikuandmed- kuidas maandada võimalikke riske praktikas?


09:00 – 13:30

  • Mis on isikuandmed ja mis on anonüümsed andmed ning miks on seda oluline teada?
  • Kuidas tekitada arusaamine, mida sinu ettevõttes isikuandmetega üldse tehakse? Kaardistamine, vajaduste hindamine, riskide mõistmine.
  • Millised on kõige olulisemad põhimõtted ja nõuded isikuandmetele, millest ei tohiks kindlasti mööda vaadata? Kas need on alati samad või valdkonniti erinevad?
  • Kuidas eelkõige turundustegevuste vaates isikuandmete kasutamist korraldada – andmete kogumine, nõusolekud ja kampaaniate läbiviimine.
  • Isikuandmete järelevalve – millega tuleks arvestada ja kuidas selleks valmis olla?
  • Mida ma pärast seda koolitust kohe ja lihtsasti ära saan teha, et ettevõtte riske maandada?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtjad, äriühingute osanikud ja aktsionärid, juhatuse liikmed, tööandjad, äriühingute tegevjuhid, finantsjuhid, turundusjuhid- ja spetsialistid, andmekaitsespetsialistid, juristid, ärinõustajad, ärianalüütikud ja teised teemast huvitatud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 5 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega. 

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Eveli Reitelmann

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi