Kuidas mikroettevõtte juhina oma väikest meeskonda tõhusalt juhtida?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 22.11.2023 Registreerimise lõpp: 21.11.2023 Kestvus: 4 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 229 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 21. novembrini Soodushind: 159 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Online-koolitus: Kuidas mikroettevõtte juhina oma väikest meeskonda tõhusalt juhtida?

Mikroettevõtete juhtidel on sageli otsesem ja isiklikum suhe oma töötajatega. Selliste ettevõtete juhtimisel on mitmeid iseärasusi ja ohte, näiteks mikroettevõtet hakatakse juhtima nagu perekonda või sõpruskonda jmt. Empaatia ülesnäitamine ja oma meeskonna heaoluga isiklikult kaasatud olemine võib suurendada usaldust ja lojaalsust. Teisalt,  mikroettevõtetes võivad rahalised vahendid töötajate motiveerimiseks ja stiimuliteks olla piiratud, seetõttu on sisemiste motivatsioonitegurite mõistmine ja loominguliste viiside leidmine töötajate inspireerimiseks ja premeerimiseks ülioluline.

Koolituse eesmärk on anda mikroettevõtte juhile vajalikke spetsiifilisi juhtimisalaseid oskusi ja teadmisi, et oma väikest meeskonda tõhusalt juhtida. Osalejad õpivad tundma juhtimisstiile, kaasamise ja kaasatuse, empaatia, töömotivatsiooni psühholoogilisi aspekte, mis on mikroettevõttes positiivse töökeskkonna loomiseks ja äriedu suurendamiseks olulised.

Koolitusel osaleja omab spetsiifilisi teadmisi juhtimispsühholoogiast, mis võimaldab neil oma meeskondi tõhusamalt juhtida, oskab tõsta töötajate töömotivatsiooni ja luua mikroettevõtte edu saavutamiseks positiivse töökeskkonna.

Väärtuslikke nõuandeid jagab tunnustatud tööpsühholoogia professor Mare Teichmann.

Hinna sisse kuulub koolituse järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.

Advertisement banner

Programm

22.11.2023


08:50 – 09:00

Kogunemine veebikeskkonda

09:00 – 12:30

Kuidas mikroettevõtte juhina oma väikest meeskonda tõhusalt juhtida?

  • Positiivse töökeskkonna loomine mikroettevõtte edu saavutamiseks ja selle mõju töötajate rahulolule ja tulemuslikkusele
  • Erinevad juhtimisstiilid ja nende mõju töö tulemuslikkusele
  • Empaatia ja juhi isiklik kaasatus meeskonna tulemuslikkuse parandamiseks mikroettevõtte keskkonnas
  • Motivatsioonistrateegiate väljatöötamine piiratud ressurssidega mikroettevõttes:
    • Sisemised motivatsioonitegurid ja nende tähtsus töötajate kaasamise ja tootlikkuse suurendamisel
    • Uuenduslikud ja kulutõhusaid viisid piiratud rahaliste ressurssidega mikroettevõtte töötajate motiveerimiseks ja premeerimiseks

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Mikroettevõtete juhid, meeskonnajuhid ja kõik teised teemast huvitatud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Eveli Reitelmann

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi

Konsultatsioonid

Kui teil on küsimusi ja vajate individuaalset konsultatsiooni, valige lektor ja registreeruge konsultatsioonile