Kuidas ületada rahvusvahelises meeskonnas suhtlusbarjäär ning tagada selge info kõigile töötajatele?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 23.11.2023 Registreerimise lõpp: 09.10.2023 Kestvus: 4 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 229 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Kuidas ületada rahvusvahelises meeskonnas suhtlusbarjäär ning tagada selge ja arusaadav info kõigile töötajatele?

Rahvusvahelistes meeskondades töötamine toob endaga kaasa vajaduse mõtestada teistest kultuuridest pärit inimeste harjumusi. Lisaks keelebarjäärile, mis võib olla takistuseks, räägime koolitusel sujuva kommunikatsiooni toimimiseks vajalikest tegevustest.

Koolituspäeva eesmärk on anda osalejatele teadmised, kuidas rahvusvahelises meeskonnas paremini suhelda, ületada kultuuridevahelisi erinevusi ja keelebarjääre, tagada selge ja arusaadava info kõigile meeskonnaliikmetele ning edendada tulemuslikku koostööd.

Pärast koolituse läbimist:

  • Tunnetad teiste kultuuride eripära ning oskad seda arvestades suhelda ja koostööd teha.
  • Oskad juhtida tõhusaid rahvusvahelisi koosolekuid, kus kõik tunnevad end kaasatuna ja kuulduna.
  • Saad aru, kuidas jagada vajalikku infot nii, et see oleks selge ja arusaadav kõigile meeskonnaliikmetele.
  • Arendad oma kuulamisoskust ning suudad paremini mõista teiste seisukohti ja vaatenurki.
  • Mõistad, kuidas oma eelarvamused võivad mõjutada meeskonnatööd ning suudad neid teadlikult juhtida tulemusliku koostöö nimel.

Koolitusele on oodatud ettevõtjad, ettevõtete juhid, personalijuhid, keskastmejuhid, kommunikatsioonijuhid ning kõik, kes soovivad tugevdada oma kultuuridevahelise suhtluse oskusi ning saavutada edukam ja tõhusam meeskonnatöö rahvusvahelises kontekstis.

Praktilisi teadmisi jagab Ave Peetri, kes on töötanud tippjuhina rahvusvahelistes meeskondades nii Eestis, Lätis, Norras, Ameerika Ühendriikides, Suurbritannias ja Belgias. Lisaks coachina on ta töötanud ka Kanadas ja Omaanis rahvusvaheliste ja kohalike meeskondadega.

Hinna sisse kuulub koolituse järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.

Advertisement banner

Programm

23.11.2023


09:50 – 10:00

Kogunemine veebikeskkonda

10:00 – 11:30

Kuidas ületada rahvusvahelises meeskonnas suhtlusbarjäär?

  • Millised eeldused on meil erinevatest kultuuridest pärit inimeste kohta? Mida saame teha, et suhelda meie ees oleva inimesega, mitte meie ettekujutusega.
  • Mis on oluline meile, ei pruugi olla oluline teistele. Kuidas võtta arvesse enda vajadused ja kokku leppida teiste kultuuride esindajatega, mis on tegelikult vajalik eesmärgi täitmiseks.

11:30 – 11:45

Sirutuspaus

11:45 – 13:15

Koolitus jätkub

Ave Peetri
Professional Certified Coach, ICF

  • Koosoleku pidamise reeglid. Miks need on eriti olulised just rahvusvahelistes meeskondades (aga mitte ainult). Kuidas kokku leppida kiiresti ja tulemuslikult, mida soovitakse saavutada.
  • Kuulata oskame me ju kõik, kas pole? Aga tegelikult kuulda, mida teine inimene soovib, eriti kui tal on raskusi enda väljendamisega võõrkeeles? Harjutused enda kuulamisvõime parandamiseks.

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtjad, ettevõtete juhid, personalijuhid, keskastmejuhid, kommunikatsioonijuhid ning kõik, kel on vaja suhelda inimestega teistest kultuuridest.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.