Pinnase omaduste hindamine ja sobivus arvutusskeemidega ehituspraktikas (12,7 TP)

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 29.04.2024 - 30.04.2024 Registreerimise lõpp: 10.04.2024 Kestvus: 11 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 448 € + km Ühe õppepäeva hind: 269 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 29. aprillini Soodushind: 328 € + km Ühe päeva soodushind: 189 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Kahepäevane koolitus: Pinnase omaduste hindamine ja sobivus arvutusskeemidega ehituspraktikas

Koolitus annab 12,7 TP (inseneri täiendõppe punkti).

Kõik ehitised on seotud pinnasega. Need, kas toetuvad pinnasele vundamendi kaudu, toetavad pinnast, on ehitatud pinnasest või on rajatud pinnasesse. Ehitiste koormuste ja muude mõjurite tõttu pinnase pingeseisund muutub, pinnas deformeerub ja võib puruneda nagu kõik teisedki materjalid. See omakorda põhjustab ehitiste deformeerumist või püsivuse kaotust.

Töökindlate ja ökonoomsete ehituste kavandamiseks on vaja teada pinnase käitumise seaduspärasusi.

Koolituse eesmärk on anda ülevaade, kuidas hinnata pinnase ja kivimite omadusi. Koolituse läbinu teab, kuidas neid omadusi ära kasutada projekteerimise ja ehitamise käigus.

Praktilisi teadmisi jagab volitatud ehitusinsener, tase 8, OÜ Geoengineering juhataja PhD Mait Mets.

Hinna sisse kuulub koolituse järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.

Advertisement banner

Programm

29.04.2024

1. ÕPPEPÄEV


09:30 – 14:00

Pinnase omaduste hindamine ja sobivus arvutusskeemidega ehituspraktikas

 • PhD Mait Mets

  PhD Mait Mets

  Volitatud ehitusinsener, tase 8, OÜ Geoengineering juhataja

 • Kivimid – kalju pinnased
 • Lõimis, plastsus
 • Klassifikatsioon
 • Füüsikalised omadused
 • Mehhaanilised omadused
 • Teimid laboris
 • Välikatsed

30.04.2024

2. ÕPPEPÄEV


09:30 – 14:00

Pinnase omaduste hindamine ja sobivus arvutusskeemidega ehituspraktikas

 • PhD Mait Mets

  PhD Mait Mets

  Volitatud ehitusinsener, tase 8, OÜ Geoengineering juhataja

 • Omaduste omavahelised korrelatsioonid
 • Kandevõime hinnang
 • Paigutuste hinnang
 • Nõlvade püsivuse hinnang

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Arenguprogramm

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ehitusinsenerid, arhitektid, ehituse projekti- ja objektijuhid, ehitusfirmade juhid, ehitusjärelevalvega tegelevad inimesed ja kõik teised teemast huvitatud isikud.

Õppemeetodid:

Koolituspäevad on interaktiivse ülesehitusega, kus toimub koolitaja ning osaleja vaheline dialoog ning praktilised harjutused. Lisaks saavad osalejad personaalselt vastused enda küsimustele. Tunnistuse saavad kõik koolitusel osalejad. Programm toimub veebikeskkonnas. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.