Tehisintellekti (AI) praktiline rakendamine ettevõtluses

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 07.12.2023 Registreerimise lõpp: 06.12.2023 Kestvus: 5 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 229 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 6. detsembrini Soodushind: 159 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner 

Tehisintellekti (AI) praktiline rakendamine ettevõtluses

Kuidas tehisintellekt (AI) töötab? Kuidas see aitab mind isiklikult ja äriliselt? Mis ohud kaasnevad tehisintellekti kasutamisega? Kergesti jälgitav koolitus annab neile küsimustele vastuse läbi praktiliste näidete, regulatsioonide ja reaalselt juhtunud lugudega.

Koolituse eesmärk on anda osalejatele teadmised ja oskused tehisintellekti (AI) erinevatest tööriistadest ja rakendusvõimalustest, et ettevõtted saaksid ära kasutada AI potentsiaali, saavutada konkurentsieelis ning olla valmis tuleviku tehnoloogilisteks väljakutseteks. Osalejatele õpetatakse praktilisi oskusi AI lahenduste kasutamiseks oma organisatsioonis.

Koolituse läbinu:

 • saab aru, kuidas erinevad tehisintellektid töötavad ning teab nendest tulenevaid piiranguid ja võimalusi
 • oskab valida sobiva tehisintellekti tööriista konkreetse ülesande tõhusamaks täitmiseks
 • mõistab tehisintellekti (AI) juurutamise probleeme organisatsioonides
 • saab aru piirangutest: andmekaitse, autoriõigused, pettused, vaidlused ja juriidiline vastutus. Eetilised ja moraalsed kaalutlused
 • teab tehisintellekti lähituleviku arengusuundasi

Koolitusele on oodatud ettevõtete omanikud ja juhid, kes soovivad paremini mõista AI võimalusi ja selle potentsiaalset mõju nende äritegevusele; turundusjuhid ja spetsialistid, kes otsivad viise, kuidas kasutada AI-d sihtgruppide analüüsimisel ja turunduskampaaniate optimeerimisel; IT-juhid ja süsteemiarhitektid, kes vastutavad AI lahenduste juurutamise eest ettevõttes; andmeanalüütikud ja tehnoloogia spetsialistid, kes soovivad arendada oma oskusi AI rakendamisel ning kõik teemast huvitunud.

Koolitust viib läbi Madis Merila, kes on õppinud robootikat ja tehisintellekti Eestis ning välismaal (MIT). Ta võitis 2016. aastal maailma suurima robootikavõistluse Robotex. Praegu veab ta eest maasikaid korjava roboti projekti.

Hinna sisse kuulub koolituse järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.

Advertisement banner

Programm

07.12.2023


09:05 – 09:15

Kogunemine veebikeskkonda

09:15 – 11:15

Tehisintellekti praktiline rakendamine ettevõtluses

 • Tehisintellekti areng ja lähitulevik
 • Visuaalsete, teksti- ja kõnepõhiste tehisintellekti tööriistade kasutamise põhitõed
 • Kuidas tehisintellekti tööriistad aitavad igapäevaseid ülesandeid efektiivsemalt teha?

11:15 – 11:45

Sirutuspaus

11:45 – 13:45

Koolitus jätkub

Madis Merila
OÜ Robotmees, juhatuse liige

 • Tehisintellekti tööriistade kasutamine spetsialisti abilisena
 • Kuidas tehisintellektiga praktikas raha teenitakse?
 • Lahendame tehisintellekti tööriistadega osalejate tegelikke probleeme

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Koolitusele on oodatud ettevõtete omanikud ja juhid, kes soovivad paremini mõista AI võimalusi ja selle potentsiaalset mõju nende äritegevusele; turundusjuhid ja spetsialistid, kes otsivad viise, kuidas kasutada AI-d sihtgruppide analüüsimisel ja turunduskampaaniate optimeerimisel; IT-juhid ja süsteemiarhitektid, kes vastutavad AI lahenduste juurutamise eest ettevõttes; andmeanalüütikud ja tehnoloogia spetsialistid, kes soovivad arendada oma oskusi AI rakendamisel ning kõik teemast huvitunud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 5 AT. Interaktiivne loeng, auditooriumi kaasatus. Koolituse teoreetilist osa ilmestavad praktilised näited ja nende analüüs. Koolituse tulemusi hinnatakse aruteluse käigus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.