Kiiresti muutuvas keskkonnas tõhus muutuste juhtimine

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 07.10.2022 - 07.10.2022 Registreerimise lõpp: 06.10.2022 Kestvus: 6 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 239 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 06. oktoobrini Soodushind: 199 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Online-koolitus: Kiiresti muutuvas keskkonnas tõhus muutuste juhtimine

Vajadus kohaneda nii organisatsioonisiseste kui –väliste muutusetega on tänapäeval pigem tavapärane kui erandlik, ent endiselt on aktuaalne teema, kuidas edukalt toime tulla muudatuste teadliku juhtimisega. Statistika näitab, et ligi 75% kõigist organisatsioonides ette võetud ümberkorraldustest ei realiseeru ootustele vastava tulemuslikkusega. Üks sagedasemaid takistusi muudatuste elluviimisel on töötajate vastupanu.  Selleks, et meeskond muudatust edukalt vastu võtaks, on võimalik juhil palju ära teha.

Koolituse eesmärk on anda praktilisi nõuandeid, kuidas kiiresti muutuvas ärikeskkonnas tõhusalt muutusi ellu viia.

Koolituse läbinu oskab süsteemselt ja järjepidevalt juhtida ümberkorraldusi ning oskab muudatuse vajalikkust meeskonnale kommunikeerida ja seda ette valmistada, teab, kuidas muudatuste keskmes vastutöötamist vältida ja säilitada seejuures töötajate töötahe ning oskab tõsta meeskonna agiilsust.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne 14 päeva.

Advertisement banner

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:50 - 10:00

Kiiresti muutuvas keskkonnas tõhus muutuste juhtimine


10:00 - 14:30

  • Kuidas ületada vastuseisu muutustele?
  • Muutustega kohanemise proaktiivsus- kuidas tõsta meeskonna agiilsust?
  • Kuidas ja milliste meetoditega viia organisatsioonis efektiivselt ellu üksikuid kiireid muudatusi?
  • Kuidas tagada jätkuv paindlikkus ja kohanemisvõime?
  • Kiire kohanemine määramatuses ehk kuidas jääda ellu ja kiirelt tegutseda ebakindla tuleviku valguses?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Oodatud on kõik juhid, kes soovivad saavutada meeskonnaga oluliselt enamat ning viia enda juhtimisoskused uuele tasemele.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 6 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Eveli Reitelmann

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi