Millele tuleb erilist tähelepanu pöörata andmekaitses teabehaldusele üleminekul?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 02.11.2022 - 02.11.2022 Registreerimise lõpp: 01.11.2022 Kestvus: 6 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 239 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 1. novembrini Soodushind: 169 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Millele tuleb erilist tähelepanu pöörata andmekaitses teabehaldusele üleminekul?

Koolituse eesmärk on anda koolitusel osalejatele teadmised, millised on peamised erisused ja muudatused andmekaitses dokumendihalduselt üleminekul teabehaldusele. Koolitusel osalenu oskab seostada oma asutuse või organisatsiooni äriprotsesse isikuandmete kaitse ja seda reguleerivate õigusaktidega, mis võimaldavad sujuvamat üleminekut teabehaldusele isikuandmete kaitse vaates.

Koolituse läbinu teab, millised probleemid ja vajadused tekivad andmekaitses dokumendihalduselt teabehaldusele üleminekul ning oskab rakendada andmekaitse põhimõtteid enda töös.

Koolituse viib läbi Eesti Õigusbüroo jurist ja Tallinna Tehnikaülikooli Küberkriminalistika ja küberjulgeoleku keskuse koolitaja Anu Baum, kes on varasemalt 14 aastat töötanud Politsei- ja Piirivalveametis küberkuritegude menetlejana ja valdkonna juhina.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne 14 päeva.

Programm

Veebikeskkonda kogunemine


09:50 - 10:00

Millele tuleb erilist tähelepanu pöörata andmekaitses teabehaldusele üleminekul?


10:00 - 15:15

 • Anu Baum

  Anu Baum

  Eesti Õigusbüroo jurist, Tallinna Tehnikaülikooli Tarkvarateaduse instituut, projektijuht

 • Isikuandmete kaitse teabehalduse kontekstis
 • Kelle omad on andmed? Andmete ristkasutus
 • Isikuandmete kaitse ja infoturve, lõimitud andmekaitse
 • Eesti Infoturbestandard
 • Andmekaitsealaste riskide haldus teabehalduses
 • Andmekaitsespetsialisti roll. Vastutus isikuandmete töötlemisel
 • Kaasused, rühmatööd, arutelud

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Koolitusele on oodatud väikeste ja keskmiste ettevõtete ja organisatsioonide juhid, dokumendihaldurid, teabehaldurid, andmehaldurid ning kõik, kes puutuvad kokku andmekaitsega.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 6 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus, juhtumi analüüs. Osalejad saavad personaalselt vastused enda küsimustele. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi, sündmuste produtsent

Toitlustus:

Ei

* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.