Kortermajade renoveerimise praktilised lahendused

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 02.12.2022 - 02.12.2022 Registreerimise lõpp: 01.12.2022 Kestvus: Asukoht: Online-koolitus Hind: 229 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 1. detsembrini Soodushind: 159 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Koolitus annab 6 TP (inseneri täiendõppe punkti).

Praktilise koolituspäeva eesmärk on pakkuda majade rekonstrueerimise valdkonna spetsialistidele uusi teadmisi, mis on saadud rekonstruktsiooniprojektide käigus.

Koolitusel käsitletakse eelmise sajandi alguses ehitatud hooneid sealhulgas Lenderi maja, mis on puitmaja kahe puidust trepikojaga ja Tallinna maja, mis on puitmaja ühe kivitrepikojaga. Lisaks toome näiteid Stalini-aegsete majade ja monteeritavatest raudbetoonelementidest majade rekonstrueerimise kohta.

Koolituse läbinu teab muuhulgas võimalusi kaldkatuste konstruktsioonide ümberehitamiseks, vahelagedele uute konstruktsioonide tegemiseks, et olemasolevaid konstruktsioone võimalikult palju säilitada ning koormusi võimalikult vähe suurendada.

Kõikidel juhtudel käsitleme ka avade tegemist olemasolevatesse seintesse ja lagedesse ning selle tegevusega kaasnevaid seinte tugevdamisi.

Praktilisi teadmisi jagab inseneribüroo Printsiip ehitusinsener ning vastutav projekteerija Tõnu Peipman.

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:45 - 10:00

Kortermajade renoveerimise praktilised lahendused


10:00 - 12:00

  • Kaldkatuste konstruktsioonid
  • Kaldkatuste ümberehitamise võimalused, arvestades konstruktsioonide sisejõude ja siirdeid enne ja pärast ümberehitust
  • Vahelagede konstruktsioonide muutmine, arvestades ehitusfüüsikalisi nõudeid vahelagedele ning nende kokkusobimist muude olemasolevate konstruktsioonidega, eriti trepikodadega

Paus


12:00 - 12:30

Koolitus jätkub


12:30 - 14:00

Tõnu Peipman
Inseneribüroo Printsiip OÜ ehitusinsener ning vastutav projekteerija (tase 8).

  • Avade tegemine olemasolevatesse kandvatesse seintesse
  • Avade tegemisega kaasnevate suurenenud punktkoormuste vastuvõtmine nii puit- kui ka kiviseintega

Virgutuspaus


14:00 - 14:15

Koolitus jätkub


14:15 - 15:15

Tõnu Peipman
Inseneribüroo Printsiip OÜ ehitusinsener ning vastutav projekteerija (tase 8).

  • Avade tegemine vahelagedesse

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ehitusettevõtjad, ehituse projekti- ja objektijuhid, rekonstruktsiooniprojektidega tegelevad konstruktorid ja arhitektid ning kõik teised temast huvitatud isikud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 6 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Mari Teppo, sündmuste produtsent

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.