Oma elu võtmed on sul enda taskus

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 19.05.2020 - 19.05.2020 Registreerimise lõpp: 17.05.2020 Kestvus: Asukoht: Online-koolitus Hind: 79 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Oma elu võtmed on sul enda taskus

Kas lased välisel end juhtida või juhid ennast seestpoolt?

Kõik sõltub perspektiivist ja maailmatajust – mis ühele raskus, koorem ja kannatus, on teisele õnnistus ja võimalus kasvada. Öeldakse, et elu on 5% see, mis meiega juhtub ning 95% see, kuidas me sellele reageerime.  Igaühe teekond siin maapeal on unikaalne ning eriline. On kerge tunda end ohvrina ning süüdistada teisi inimesi või väliseid tingimusi ja tuua need vabanduseks, miks me ela seda elu, mida tahaksime.  Kuid kas ise naudime selliste inimeste seltsi? Või sellist elu?

Aeg on käes, et võtta vastutus oma elu ja oma käekäigu eest. Mistahes ka ei juhtuks – vaid meie ise määrame selle, kuidas me oma elusündmusi tõlgendame ning kuidas nendele reageerime.  Olgem siis esmalt iseendaga kaastundlik ja kannatlik, kuid ometi visa oma südame ja tõe väljendamisel. See, mida ja millise kvaliteediga pakume maailmale, seda pakub maailm ka meile.

See koolitus innustab igaühte, hakkamaks oma elulaeva kapteniks ning haarata oma saatuse ohjad enda kätte, tegema seda veelgi julgemalt ning pühendunumalt. See on suurepärane preemia ning kiitus iseendale, oma perele või töötajatele, mis tasub ennast kindlasti ära.

Advertisement banner

Programm

Oma elu võtmed on sul enda taskus


12:00 - 14:00

  • Mis meie elu juhib – Jõud meie sees ja väljas
  • Ühiskonnalt õpitud programmid meis ja nende muutmine
  • Kuidas tunda ära ja vabaneda ohvri- ja süütundest
  • Oma südame hääle kuulamine ja järgimine
  • Kuidas eristada ihasid hinge soovidest
  • Muutes oma sisekõne ja keskendumisobjekti, muudame maailma
  • Liikumine vabandustest vastutusse
  • Elades eneseteadlikkuse ja kohaloluga
  • Enesekaastunne ja leebus maailmaga suheldes
  • Kuidas leida ja tugevadada siirast tänumeelt

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Soovitatav kõigile

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2,5 AT. Interaktiivne loeng. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Osavõtutasu ei tagastata vääramatu jõu korral, kui Sündmuse korraldamine ei ole vääramatu jõu tõttu võimalik. Vääramatu jõud ehk force majeure on ettearvamatu asjaolu, mis ei sõltu kokkulepet sõlmivate poolte tahtest, mida ei saanud pooled mõjutada ega ära hoida ja mis ei võimalda täita kokkuleppejärgseid kohustusi.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Erik Perlin

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.