Oska panna ületöötamisele piir!

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 08.06.2021 - 08.06.2021 Registreerimise lõpp: 07.06.2021 Kestvus: Asukoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn) Hind: 199 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 07. juunini Soodushind: 149 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Koolitus toimub saalis, kuid soovi korral on võimalik osaleda ka veebis otseülekande vahendusel ning küsida reaalajas esinejatelt küsimusi. Hind on mõlemal juhul sama.

Kuidas hinnata enda võimeid, et töö ei kasvaks üle pea ja suuta piir panna nii, et kõik osapooled oleksid rahul?

Ikka ja jälle juhtub elus see, et ühel hetkel, peale innukat töörabamist leiame endid olevat täiesti tühjad, ärevad ja pinges. Süda puperdab, uni on rahutu, keskendumisvõime häiritud, rinnus valud ja meelt valdab suur rahulolematus.

See juhtub, kui ei osata hinnata adekvaatselt oma võimeid ega juleta/osata panna piire oma tööülesannetele. Olgu selle põhjuseks siis hirm, et tööandja ei mõista ja solvub, hakkab tõrjuma, teisi eelistama või enda liigne agarus, mis jätab isiklikud vajadused tahaplaanile.

Koolituse eesmärk on jagada praktilisi nõuandeid, kuidas aru saada, kust jookseb tervislik piir, kuidas panna piir ja edastada seda tööandjale nii, et kõik osapooled on rahul.

Koolituse läbinu teab, mida märgata, kui stressi hakkab tekkima liialt palju, oskab öelda viisakalt EI ning ennetada läbipõlemist.

Praktilisi nõuandeid jagab Meta-Profit OÜ koolitaja, psühholoog, psühhoterapeut, superviisor, coach Katrin Roosileht.

Inimene, kes oskab hoida tasakaalu töö ja eraelu vahel on väärtuslik nii tööandjale kui ka iseendale. Seetõttu on ka tööandjal oluline osata märgata töötajate vajadusi.

 

Advertisement banner

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistetega


09:30 - 10:00

Kuidas hinnata enda võimeid, et töö ei kasvaks üle pea ja suuta piir panna nii, et kõik osapooled oleksid rahul?


10:00 - 11:30

  • Kus on meie võimete piirid?
  • Kuidas jaotada oma ressurssi ja hoida tasakaalu?
  • Mis juhtub, kui töö kasvab üle pea?
  • Ülemäärase stressi märkamine ja läbipõlemise ennetamine
  • Kas peame jõudma kogu töö ära teha?

Toekas kohvipaus


11:30 - 12:00

Koolitus jätkub


12:00 - 13:30

Katrin Roosileht
Meta-Profit OÜ koolitaja, psühholoog, psühhoterapeut, superviisor, coach

  • Kes otsustab piiride üle?
  • Kuidas enda piiridest viisakalt ja kindlalt teistele teada anda?
  • Ei ütlemise nipid
  • Enese väärtustamise ja süü tundmine
  • Vastutuse võtmine ja jagamine

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Juhid, tegevjuhid, keskastmejuhid, spetsialistid, juhiabid, assistendid avalik sektor, meditsiinitöötajad ja kõik teised agarad inimesed, kes kipuvad üle töötama.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.
Kui valitsus keelab covidi leviku tõttu kogunemised, viiakse programm veebi ning osalemistasu jääb samaks.

Projektijuht:

Mari Teppo, sündmuste produtsent

Toitlustus:

Jah

*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.