Üldinfo

Toimumise kuupäev:
07.05.2020
Registreerimise lõpp:
27.04.2020
Asukoht:
Online-koolitus
Hind: LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA
89 € + km

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Rootsi maksuleevendused ettevõtjatele, toetused ettevõtetele ja eraisikutele

Koroonaviirus on lühikese ajaga tekitanud kogu maailmas kriisiolukorra. Enamikes riikides kehtib eriolukord, majanduslik seis on kriitiline ning ettevõtted on sattunud raskustesse. Võrreldes teiste riikidega on Rootsi valinud koroonaviiruse leviku tõkestamiseks liberaalsema tee aga samaaegselt on siiski raskustesse sattunud ettevõtete ja eraisikute toetamiseks kehtestatud piisavalt palju abimeetmeid.

Koolituspäeva eesmärk on anda ülevaade hetkesituatsioonist Rootsis. Samuti millised on ajutised muudatused seadustes ja määrustes, mis on oluline teada seoses koroonaviirusega. Vajalik info puudutab eelkõige Rootsis töötavaid ja ettevõtlusega tegelevaid Eesti inimesi.

Lisaks toome Teieni ka peamised 2020. aastal Rootsis kehtima hakanud maksumuudatused.

Koolituspäeva läbinu teab, milliseid võimalusi pakub Rootsi riik ettevõtete ja eraisikute toetamiseks.

Praktilisi teadmisi jagab Mailika Hindrikson Muru – 1Offife Sweden AB tegevjuht ja juhatuse liige.

Programm

09:55 - 10:00

Kogunemine veebikeskkonda

10:00 - 11:30

Rootsi maksuleevendused ettevõtjatele, toetused ettevõtetele ja eraisikutele

  • Avalikes kohtates kehtivad üldised korrareeglid
  • Ajutised maksusoodustused ettevõtetele, maksepuhkuse saamise tingimused ja taotlemine nii ettevõtetele kui ka eraisikutele
  • Ettevõtetele antavad kriisilaenud, riiklikud laenugarantiid
  • Muudatused haigusrahade arvestamisel, deklareerimisel ja maksmisel, koroonaviirusesse nakatunutele mõeldud toetus ja selle taotlemine
  • Riiklikud üüritoetused teatud sektoris tegutsevatele ettevõtetele
  • Koondamised, töölepingute ülesütelimised, tööaegade lühendamine
  • 2020. aasta peamised maksumuudatused

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Webinar
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Rootsis tegutsevad ettevõtjad, seal töötavad töötajad, raamatupidajad, finantsjuhid, ettevõtete juhid ning kõik teised teemast huvitatud isikud.
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2,0 AT. Interaktiivne loeng. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.
Osavõtu tasu ei tagastata vääramatu jõu korral, kui Sündmuse korraldamine ei ole vääramatu jõu tõttu võimalik. Vääramatu jõud ehk force majeure on ettearvamatu asjaolu, mis ei sõltu kokkulepet sõlmivate poolte tahtest, mida ei saanud pooled mõjutada ega ära hoida ja mis ei võimalda täita kokkuleppejärgseid kohustusi.
Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Mari Teppo, sündmuste produtsent
Toitlustus:
Ei
*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.