Ingliskeelsete ametikirjade kirjutamine

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 30.09.2021 - 30.09.2021 Registreerimise lõpp: 29.09.2021 Kestvus: 6 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 199 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 29. septembrini Soodushind: 159 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Ingliskeelsete ametikirjade kirjutamine

Üha enam tuleb tööalaselt ette rahvusvahelist suhtlust, mille eelduseks on selge, sisukas ning korrektne inglise keel. Kvaliteetselt koostatud ametikirjad mõjutavad lugejat vahetult, kujundavad saatja mainet ning aitavad kaasa eesmärgi saavutamisele.

Koolituse läbinu teab, kuidas koostada ingliskeelset ametikirja, milles on selge ja arusaadav sisu, loogiline ülesehitus ning korrektne stiil, sõnakasutus ja vorming.

Koolituse eesmärk on täiendada teadmisi ingliskeelsete ametialaste kirjade koostamisel võrdleva näidismaterjali, praktiliste harjutuste ning iseseisvaks tööks loodud lisamaterjali abil.

Koolituse viib läbi Kärt Rummel, Tallinna Tehnikaülikooli Keelte ja Kommunikatsiooni Keskuse juhataja ja inglise keele vanemlektor, PhD.

Advertisement banner

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:50 - 10:00

Ingliskeelsete ametikirjade kirjutamine


10:00 - 12:00

 • Kärt Rummel

  Kärt Rummel

  Tallinna Tehnikaülikooli Keelte ja Kommunikatsiooni Keskuse juhataja, inglise keele vanemlektor

 • Visuaalne esmamulje
 • Sõnumi eesmärk, selgus ja paigutus
 • Ülesehitus ja liigendamine
 • Loetavus, loogilisus ja mõju
 • Stiil, toon ja sõnastus
 • Tekstiloome sotsiaalkultuurilised erinevused
 • Kirjaliku ametisuhtluse viisakustasand

Sirutuspaus


12:00 - 12:30

Koolitus jätkub


12:30 - 14:30

Kärt Rummel
Tallinna Tehnikaülikooli Keelte ja Kommunikatsiooni Keskuse juhataja, inglise keele vanemlektor

 • Ametikirja eripära
 • Ametikirja vorming
 • Ametikirja koostisosad
 • Ametikirja tüübid (nt tellimus, päring, pakkumine, kaebus, kinnitus, teade, memo, jms)
 • Ametikirja keelestruktuurid

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Erinevatel positsioonidel töötavad inimesed, kes kasutavad tööl inglise keelt ning väärtustavad korrektset kirjakeelt; teised teemast huvitatud

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 6 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.

Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.