Ehitushanked – kuidas vältida vigu ning milline on värske kohtupraktika?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 01.02.2024 Registreerimise lõpp: 31.01.2024 Kestvus: 3 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 229 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 31. jaanuarini Soodushind: 159 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Ehitushanked – kuidas vältida vigu ning milline on värske kohtupraktika?

Koolituse eesmärk on käsitleda ehitushangete kõige uuemat kohtu- ja vaidlustuskomisjoni praktikat, anda näpunäiteid, millele tähelepanu pöörata ning mida vältida, et hanked õnnestuksid. Juttu tuleb teise isiku vahenditele tuginemisest, referentsidest ja hankija kontrollikohustuse määrast. Samuti käsitleme uusimat praktikat seoses pakkumuste vastavuse kontrolliga seonduvalt.

Osaleja teab peale koolituse läbimist, milline on ülalviidatud valdkondades riigihangete seaduse tõlgenduspraktika ja kuidas vältida mahukaid ja kulukaid hankevaidlusi.

Koolituse viib läbi Advokaadibüroo Cuesta vandeadvokaat ja partner Britta Oltjer-Jaadla, kes omab üle 16-aastast kohtuvaidluste advokaadina töötamise kogemust ning kes esindab kliente ka riigihangete vaidlustuskomisjonis.

Hinna sisse kuulub koolituse järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.

Advertisement banner

Programm

01.02.2024


09:50 – 10:00

Kogunemine veebikeskkonda

10:00 – 12:00

Ehitushanked – kuidas vältida vigu ning uuemad kohtulahendid

  • Probleemid praktikas seonduvalt tuginemisega teise isiku näitajatele
  • Varasemate lepingute täitmisega seotud kvalifikatsiooni kontroll
  • Hankija õigus/kohustus võimaldada pakkujal esitada dokumente peale pakkumuste esitamise tähtaja möödumist
  • Näited praktikast

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Sellele koolitusele on oodatud kõik ettevõtted, kes osalevad pakkujana ehitustööde riigihangetel; kõik avaliku sektori institutsioonid, kes osalevad riigihangetes ehitustööde hankijatena; juristid ning kõik teemast huvitunud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 3 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.