Süvendid ja maa-aluste rajatiste püsivus (9,6 TP)

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 27.03.2024 - 28.03.2024 Registreerimise lõpp: 26.03.2024 Kestvus: 8 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 438 € + km Ühe õppepäeva hind: 239 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 27. märtsini Soodushind: 318 € + km Ühe päeva soodushind: 189 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Kahepäevane koolitus: Süvendid ja maa-aluste rajatiste püsivus

Koolitus annab 9,6 TP (inseneri täiendõppe punkti).

Maapealsete rajatiste püsivus ja ohutus sõltub otseselt maa-aluste rajatiste püsivusest. Sageli hakatakse ehitama arvestamata, mis hooned ja rajatised paiknevad rajatava hoone kõrval. Ei hinnata millised on kommunikatsioonid, millist mõju kõrval olevad ehitised loodavale rajatisele avaldavad ja vastupidi.

Koolituse eesmärk on anda praktiline ülevaade maa-alustest rajatistest, nõuetest nende rajamisele, peamistest komistuskohtadest tuues näiteid nii heast kui kehvast ehitustegevusest. Ühtlasi saab teada, kuidas hinnata süvendi püsivust praktikas, mida on oluline silmas pidada süvendi seinte projekteerimisel, millised probleemid võivad üles kerkida süvendi ehituse erinevates etappides, milliseid tehnoloogilisi lahendusi erinevatel juhtudel kasutada ja mis on valede töövõtete/tehnika kasutamise tagajärjed.

Praktilisi teadmisi jagab volitatud ehitusinsener, tase 8, OÜ Geoengineering juhataja PhD Mait Mets.

Hinna sisse kuulub koolituse järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.

Advertisement banner

Programm

27.03.2024

1. ÕPPEPÄEV


13:00 – 16:30

Süvendid ja maa-aluste rajatiste püsivus

 • PhD Mait Mets

  PhD Mait Mets

  Volitatud ehitusinsener, tase 8, OÜ Geoengineering juhataja

 • Maa-alused rajatised
 • Süvendid. Klassifikatsioon. Probleemid ja mis nendega kaasneb, kuidas nendega käitud, kuidas hinnata püsivust, kuidas projekteerida seinad.
 • Nõlvad
 • Kraavid, toestamine
 • Pinnasesurve (aktiiv, passiiv)

28.03.2024

2. ÕPPEPÄEV


10:00 – 13:15

Maa-aluste rajatiste püsivus

 • PhD Mait Mets

  PhD Mait Mets

  Volitatud ehitusinsener, tase 8, OÜ Geoengineering juhataja

 • Olukordade hinnangud
 • Hüdrogeoloogilised probleemid
 • Ankrud kandevõime
 • Kaevud, torustikud
 • Näited – lahendused

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Arenguprogramm

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ehitusinsenerid, ehituse projekti- ja objektijuhid, ehitusfirmade juhid, ehitusjärelevalvega tegelevad inimesed ja kõik teised teemast huvitatud isikud.

Õppemeetodid:

Koolituspäevad on interaktiivse ülesehitusega, kus toimub koolitaja ning osaleja vaheline dialoog ning praktilised harjutused. Lisaks saavad osalejad personaalselt vastused enda küsimustele. Tunnistuse saavad kõik koolitusel osalejad. Programm toimub veebikeskkonnas. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.