Teekatendite projekteerimine (4,3 TP)

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 28.08.2024 Registreerimise lõpp: 28.08.2024 Kestvus: 5 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 239 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 26. maini Soodushind: 169 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Online-koolitus: Teekatendite projekteerimine

Koolitus annab 4,3 TP (inseneri täiendõppe punkti).

Koolituse eesmärk on anda ülevaade teekatendite projekteerimisest ning ühtlasi kinnistada kutsestandardis nõutud erialaseid oskuseid.

Koolituse läbinu:

 • Mõistab põhjalikult teekatendite projekteerimise protsesse, sealhulgas tüüp- ja kataloogikatendite eripärasid nii Eestis (Tallinn, Tartu) kui ka rahvusvaheliselt (Saksamaa, Venemaa).
 • Oskab kavandada erilahendusi teekatendite projekteerimisel, lähtudes konkreetse projekti vajadustest ja spetsiifikast.
 • Tuvastab ja arvestab mittestandardsete koormuste mõju katendi arvutustele ja konstruktsioonidele, rakendades erialaseid oskusi kutsestandardite ja parimate praktikate kohaselt.

Koolitusele on oodatud ehitusinsenerid ja projekteerijad, ehituse objekti- ja projektijuhid, omanikujärelevalve tegijad, kohaliku omavalitsuse (KOV) teedespetsialistid ja muud ametnikud, kes vastutavad avalike teedeprojektide kavandamise, järelvalve ja haldamise eest.

Koolituse viib läbi volitatud teedeinsener (tase 8) ning Tallinna Tehnikaülikooli teede ja ristmike projekteerimise lektor Ain Kendra.

Hinna sisse kuulub koolituse järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.

Programm

28.08.2024


09:05 – 09:15

Kogunemine veebikeskkonda

09:15 – 11:15

Teekatendite projekteerimine

 • Ain Kendra

  Ain Kendra

  Volitatud teedeinsener tase 8, T-Konsult OÜ juhataja ja konsultant, Tallinna Tehnikaülikooli lektor (teede ja ristmike projekteerimine)

 • Katendite projekteerimine:
  – Tüüpkatendid
  – Kataloogikatendid (Tallinn, Tartu, Saksamaa, Venemaa)
  – Erilahendused

11:15 – 11:35

Sirutuspaus

11:35 – 13:35

Koolitus jätkub

 • Mittestandardsed koormused ja katendiarvutus ning konstruktsioonid

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Koolitusele on oodatud ehitusinsenerid ja projekteerijad, ehituse objekti- ja projektijuhid, omanikujärelevalve tegijad, kohaliku omavalitsuse (KOV) teedespetsialistid ja muud ametnikud, kes vastutavad avalike teedeprojektide kavandamise, järelvalve ja haldamise eest. Lisaks kõik teised teemast huvitatud isikud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 5 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.