Millistes välisriikides on soodsaimad maksusüsteemid – kuidas need kohalduvad Eestiga?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 23.11.2022 - 23.11.2022 Registreerimise lõpp: 22.11.2022 Kestvus: Asukoht: Online-koolitus Hind: 249 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 22. novembrini Soodushind: 169 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Tegevust välisriiki laiendades on sihtriigi maksusoodustused ja ettevõtluskeskkond määrava tähtsusega. Millise riigi poole vaadata?

Rahvusvaheline äri ei pea käima ilmtingimata Eesti kaudu. Kuigi maksukoormus ei ole tegevuskoha valikul ainsaks otsustuskohaks, omab see siiski olulist mõju edukusele. Millist ettevõtjat ei kõnetaks erinevad maksusoodustused, madal maksukoormus ja toetusprogrammid, mis reaalselt toetavad ettevõtlust, aidates sellel kasvada?

Koolituse eesmärk anda praktilised teadmised ettevõtjatele ning raamatupidajatele, kes soovivad laieneda välisriikidesse ning soovivad ülevaadet sellest, kuidas struktureerida oma rahvusvahelist tegevust ning mida pidada silmas, et seda ei käsitletaks maksudest kõrvalehoidumisena. Muuhulgas anname ülevaate järgmistest riikidest: Holland, Malta, Küpros, Singapur, Araabia Ühendemiraadid, Suurbritannia, Hong Kong jne.

Koolituse läbinu teab kuidas Eesti maksusüsteem paigutub rahvusvahelisse maksusüsteemi, mida pakuvad teised riigid ning kas mitmeid häid võimalusi kombineerides on võimalik saavutada efekt, mille abil jääb ettevõtte arendamiseks rohkem vahendeid.

Praktilisi teadmisi jagab ATTELA Advokaadibüroo OÜ partner/vandeadvokaat, kõrgelt hinnatud maksuekspert, TalTech finantsarvestuse õppetooli rahvusvahelise maksunduse lektor Marko Saag.

Advertisement banner

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:45 - 10:00

Soodsaimad maksusüsteemid ettevõtluse arendamiseks välisriikides


10:00 - 11:30

  • Marko Saag

    Marko Saag

    ATTELA Advokaadibüroo OÜ partner/vandeadvokaat; TalTech finantsarvestuse õppetooli rahvusvahelise maksunduse lektor

Anname ülevaate rahvusvahelise ettevõtluse struktureerimise võimalustest ning sellest, milliseid struktuure praktikas rahvusvahelised ettevõtted kasutavad. Teeme sissejuhatuse enimlevinud maksusoodustustele, mida erinevad riigid pakuvad ja teeme selgeks, kust läheb piir lubatud ja keelatud struktureerimise vahel.

Virgutuspaus


11:30 - 11:45

Koolitus jätkub


11:45 - 13:15

Marko Saag - ATTELA Advokaadibüroo OÜ partner/vandeadvokaat; TTÜ finantsarvestuse õppetooli rahvusvahelise maksunduse lektor

Vaatame põhjalikumalt erinevaid maksusoodustusi ja riike ning struktureerime rahvusvahelist ettevõtlust.

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtete juhid, raamatupidajad, finantsjuhid, ettevõtjad ning kõik teised teemast huvitatud isikud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus, juhtumi analüüs.  Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Mari Teppo, sündmuste produtsent

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi