Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner
Agiilne ja kaasav personalijuhtimine
Tehnoloogia kiire areng, digitaliseerumine ja muutuv majanduskeskkond on suurendanud organisatsioonide valmisoleku vajadust agiilsuseks ehk teisisõnu paindlikuks ja kiireks kohanemiseks. Selleks, et tänapäeval olla kaasas kiirete muutustega ja klientide vajadustega, tuleb muudatustega kaasas käia. Enam ei piisa konkurentsis püsimiseks klassikalisest personalijuhtimisest. Tasusüsteemid, tööandja väärtuspakkumine, koolitus- ja arendusmetoodika, hübriidtöökeskkonna ja tervise teemade juhtimine on vaid mõned näited, milles kaasaegne ja kohanev organisatsioon vajab agiilset lähenemist.
Millised organisatsioonid on jätkusuutlikud muutunud agiilses keskkonnas? Kuidas agiilsust personalijuhtimises rakendada? Kuidas muutuda tavalisest personalitiimist agiilsemaks HR-tiimiks? Millised on agiilsusega kaasnevad katsumused? Milline on agiilsuse mõju ettevõttele ja mida peaks agiilsest lähenemisest teadma?
Koolituse eesmärk on anda teadmised kaasaegse agiilse personalijuhtimise põhimõtetest ja võimalustest läbi praktiliste kogemuste ja nõuannete, mis võimaldavad võtta kasutusele paindlik juhtimine oma organisatsioonis.
Koolituse läbinu:
- analüüsib läbi praktiliste juhtumite VUCA keskkonna põhimõtteid;
- tunneb agiilse ja tehnoloogia arengule vastava personalijuhtimise võimalusi
- analüüsib agiilse personalijuhtimise võimalusi selle rakendamiseks oma organisatsioonis;
- võrdleb erinevaid personalijuhtimise mõõdikuid agiilse juhtimisinfo saamise ja paindliku otsustamisprotsessi eesmärgil;
- mõistab muutunud ootusi juhi ja personalijuhi rollile.
Koolituse viib läbi Swedbank AS personalidirektor Ülle Pind, kes panustab aktiivselt personalijuhtimise valdkonna arengusse nii koolitaja, coachi kui erialaliitude töös kaasalöömisega. Üllet on pärjatud Swedbanki Aasta Juht 2020 ning Mõjukaim Personalijuht 2021 tiitliga.
Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne 14 päeva.
