Kuidas saavutada rahu ja tasakaal iseendas?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 12.05.2020 - 12.05.2020 Registreerimise lõpp: 10.05.2020 Kestvus: Asukoht: Online koolitus Hind: 79 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Kuidas luua iseendas rahu ja tasakaalu?

Meid ümbritsevad ärevad situatsioonid, nii ühiskondlikud kui perekondlikud kriisid – kõik need suunavad meid aina nõudlikumalt teekonnale, otsimaks rahu ja tasakaalu.

Hingerahu ning tasakaalu lätted ei peitu mitte laitmatus ja rahulikus välismaailmas, vaid meie enda sees. Kui oleme avastanud tõelise tasakaalu ja rahu, saame paremini olla toeks ka meid ümbritsevatele inimestele. Elu ehk elusa teekonna üheks osaks on paratamatult ka raskemad olukorrad ja kriisid. See võib meid raputada ning segaduses ja teadmatuses olles, võib olla keeruline oma keset säilitada.

See koolitus on justkui rännak iseendasse ning inimese loomusesse, aitamaks meil mõista meid ennast, meie pere ning meid ümbritsevaid inimesi sellel maisel teekonnal. Lisaks seda, kuidas tulla toime kriiside ning ootamatustega, säilitades enda keset. Kui soovid endasse tuua rohkem rahu ja tasakaalu ning olla majakas ka teistele, on see koolitus just Sinule.

Advertisement banner

Programm

Kuidas saavutada rahu ja tasakaal iseendas?


16:00 - 18:00

  • Mis rikub rahu ja mis tekitab tasakaalu kõikumist?
  • Milline võiks olla terviklik pilt inimesest?
  • Kuidas kriisid meid mõjutavad?
  • Peresüsteemi mõjud inimesele?
  • Põlvkondade lugude ja suhete tähendus?
  • Kas elul on mõte ja kuidas seda leida?
  • Millest koosneb rahu ja mis loob tasakaalu?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Inimesed, kes soovivad endas suurendada rahu ja tasakaalu, olla toetatud kriisides ning elu väljakutsetes

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2,5 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Kui sündmuseni on jäänud 15-29 päeva,  tagastatakse kliendile tellimuse tühistamise puhul 50% tasust.
Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.
Osavõtu tasu ei tagastata vääramatu jõu korral, kui Sündmuse korraldamine ei ole vääramatu jõu tõttu võimalik. Vääramatu jõud ehk force majeure on ettearvamatu asjaolu, mis ei sõltu kokkulepet sõlmivate poolte tahtest, mida ei saanud pooled mõjutada ega ära hoida ja mis ei võimalda täita kokkuleppejärgseid kohustusi.
Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Erik Perlin

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.