Üldinfo

Koolitus toimus:
30.03.2022
Kestvus:
4 AT
Hind:

Liitu uudiskirjaga
kõik koolitused
199 € + km
MUST REEDE -50% täishinnast kuni 27. novembrini 99,50€ + km

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata 14 päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Salvestus:  Leedu maksusüsteemist Eesti ettevõtetele

Viimastel aastatel on soodsate maksuplaneerimise võimaluste tõttu muutunud Leedu atraktiivseks ettevõtluskeskkonnaks nii välismaiste investorite kui ka rahvusvaheliste ettevõtete teenuskeskuste silmis. Millised on enimlevinud ettevõtlusvormid? Kuidas on korraldatud maksustamine Leedus? 

Koolituse eesmärk on anda teadmised Eesti ettevõtetele olulisematest maksuliikidest Leedus ning äriühingute erinevatest registreerimisvõimalustest ja -kohustustest.

Koolituse läbinu teab olulisemaid maksuliike, sh tulu-, kasumi- ja käibemaks, erisoodustuste maksustamine, maksuvabad kuluhüvitised ning töötajate maksustamine. Lisaks tunneb põhilisemaid ettevõtlusvorme ning nendega kaasnevaid võimalusi ja kohustusi.

Koolitus toimub inglise keeles koos eestikeelse sünkroontõlkega.

Koolituse viib läbi advokaadibüroo WALLESS OÜ vandeadvokaat Alma Marcinkutė, kes on lõpetanud Vilniuse Ülikooli õigusteaduskonna (Leedu) õigusteaduse magistrikraadiga. Alma töötab maksu-, äri- ja migratsiooniseaduste valdkonnas ning omab üle 8-aastast juriidilise töö kogemust erasektoris. Tal on sügavad teadmised ettevõtete maksustamise küsimustes nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Programm

Leedu maksusüsteemist Eesti ettevõtetele

  • Tavalisemad organisatsiooni vormid, erinevused ja sarnasused kohustustes
  •  Ettevõtlusvormid Leedus – plussid ja miinused
  • Tavalisemate ettevõtlusvormide maksustamine ja nõuded
  • Juhatuse/juhtkonna kohustused Leedus
  • Püsiv tegevuskoht tulu- ja käibemaksustamises
  • Püsiva tegevuskoha tekkega seotud sagedasemad probleemkohad
  • Töötajate maksustamine
  • Maksuvabad kuluhüvitised ja erisoodustused
  • Planeeritavad seadusemuudatused ja juba sisse viidud hiljutised olulisemad muutused

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Salvestus
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Raamatupidajad, finantsjuhid, ettevõtete juhid, ettevõtjad ning kõik teised teemast huvitatud.
Õppemeetodid:

Õppe kogumaht 4 AT. Tunnistuse saavad kõik koolitusel osalejad. Programm toimub veebikeskkonnas. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Kätlin Susi
* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.